PlaxtonLeyland Tiger PS1 Galerie autobusů

Proč tu jsou reklamy?

Reklamy jsou na Galerii autobusů ze dvou dobrých důvodů:

   1. Přestože dobrá fotografie může říci mnoho, ne vše lze snímkem sdělit. Reklamní prostory jsou zde tedy proto, aby existovala možnost předat návštěvníkům stránek i jiné informace. Zobrazované reklamy tak nejsou žádným typem „výpalného“, nýbrž logickým doplňkem stránek a užitečným komunikačním prostředkem. Také proto na Galerii autobusů nenaleznete inzerci na různé „zázračné“ výrobky a podobné nesmysly, ale jen inzerci z oblasti motorismu, veřejné dopravy, turistiky a jiných úzce souvisejících oborů. Nevyužitá místa v této vybrané společnosti pak podpoří různé dobročinné projekty a spřátelené organizace/služby.

   2. Třebaže je Galerie autobusů projektem příznivců hromadné dopravy a vzniká z čistého nadšení pro věc, existují nezanedbatelné náklady na její provoz. Tyto náklady se navíc úměrně zvyšují s rozrůstajícím se počtem zobrazovaných snímků. Placená inzerce je tedy prostředkem k udržení těchto stránek v chodu, i k jejich dalšímu rozvoji.

Chcete zde inzerovat?

   Budeme samozřejmě velmi rádi, když podpoříte provoz Galerie autobusů výměnou za zobrazení své reklamy. Pokud oblast vaší činnosti není charakteru Galerie autobusů na hony vzdálena (viz bod 1 předchozí kapitoly), zavítejte do části „O webu / Inzerce“.


Vyhledávání na Galerii autobusů


Statistiky snímků
    Výrobců: 145
    Typů: 832
    Vozů: 3522
    Snímků: 10929
    Autorů: 145
Další weby o autobusech
Jiné zajímavé weby
tento web vytvořil a spravuje Aleš „ELfkaM“ Havlas © 2006 – 2022 | inzerce