Mercedes-BenzO407 Galerie autobusů

Chcete přispět

   Pokud vlastníte nějaké snímky autobusů, o které jste ochotni se prostřednictvím těchto stránek podělit s ostatními, neváhejte a kontaktujte autora. A to buď pomocí e-mailové adresy admin@galerie-autobusu.cz nebo na ICQ s číslem „242197869“. Pokud nepreferujete jiný způsob předání fotografií, můžete je bez předchozí domluvy rovnou zaslat pomocí internetové úschovny.

Proč přispět

   Ambicí těchto stránek je stát se rozsáhlou galerií snímků autobusů tříděných dle jednotlivých výrobců a typů. Takovýto projekt však nelze nikdy zvládnout v několika málo lidech, ale do značné míry se musí spolehnout na podporu příznivců. Jste-li tedy majitel, řidič nebo „jen“ fanoušek autobusů a máte (možnost pořídit) nějaké snímky, uvítáme, když rozšíříte kvalitu i rozsah těchto stránek. Byť třeba i jen jedinou fotografií...
   S ohledem na to, že tyto stránky jsou nekomerční projekt příznivců autobusů a jako takový se, co se financí týče, pohybuje spíše v záporných číslech než kde jinde, nemůžeme nikomu nabídnout žádnou finanční odměnu, byť by zaslal sebekvalitnější snímky. Každý autor však u každého svého snímku bude mít uvedeno své jméno (či přezdívku), případně i odkaz na své webové stránky.

Práva autorů

   Galerie autobusů si ke zveřejněným fotkám nevyhrazuje žádná práva. Ta zůstávají každému konkrétnímu autorovi. Zasláním svých snímků uděluje autor pouze souhlas k jejich zveřejnění na těchto stránkách na neomezeně dlouho dobu. Dále je třeba akceptovat fakt, že tyto fotografie si může každý uživatel internetu svobodně stáhnout, prohlížet a, zůstanou-li opatřeny logem Galerie autobusů, i dále nekomerčně využívat. V případě nejasností, či speciálních požadavků, kontaktujte prosím autora.

Vyhledávání na Galerii autobusů


Náhodný snímek Galerie autobusů značky Mercedes-Benz, typu O407
Mercedes-Benz O407
Statistiky snímků
    Výrobců: 145
    Typů: 832
    Vozů: 3522
    Snímků: 10929
    Autorů: 145
Další weby o autobusech
Jiné zajímavé weby
tento web vytvořil a spravuje Aleš „ELfkaM“ Havlas © 2006 – 2022 | inzerce