KarosaLC735 Galerie autobusů

O Galerii autobusů

   Galerie autobusů je internetový portál s přísně vybíranými a systematicky tříděnými fotografiemi autobusů a trolejbusů. Třebaže šíře záběru není nijak omezena, nejlépe mapuje prostředí domácí (tj. české a slovenské) a prostředí sousedních států (Německa, Polska, Rakouska, ale třeba i Ukrajiny). Hlavní zásadou je „kvalita před kvantitou“: Třebaže Galerie autobusů obsahuje již tisíce snímků a každý den přibývá průměrně deset dalších, nezařazujeme fotografie bezhlavě — upřednostňujeme snímky, jež jsou něčím unikátní a rozšiřují tak záběr stránek. V rámci Galerie autobusů funguje také Autobusový blog , kde jsou zveřejňovány články našich fotografů.

O návštěvnících

   Galerie autobusů je cílem především nadšenců a profesionálů z oblasti hromadné dopravy. Kromě početné skupiny fotografů stránky pravidelně navštěvuje také mnoho řidičů, provozovatelů i majitelů (nejen) autobusů a trolejbusů, dále lidé z oblasti výroby, dovozu i servisu motorových vozidel, či třeba lidé zabývající se cestovním ruchem.

   Galerie autobusů zobrazí aktuálně průměrně 160 000 PV (stránek) měsíčně, tento údaj navíc dlouhodobě stabilně roste. Velkou výhodou Galerie autobusů je kvalitní optimalizace pro vyhledávače, díky níž směřuje značné množství lidí vyhledávající informace o autobusech a trolejbusech právě na tento web.

Prostory a ceny

   Galerie autobusů nabízí dohromady jedenáct standardních prostorů pro umístění banneru v typizovaných velikostech LeaderBoard (728 x 90 bodů), Skyscraper (120 x 600 bodů), Full Banner (468 x 60 bodů) a Button 1 (120 x 90 bodů). Tyto prostory jsou rovnoměrně a logicky rozprostřeny po celé ploše webu a (až na dvě výjimky) zobrazují se na všech stránkách.

   Běžné ceny za zobrazení bannerové reklamy se pohybují v řádech stokorun měsíčně a jsou samozřejmě odstupňovány dle lukrativnosti jednotlivých prostorů. Svou prezentaci tak můžete na Galerii autobusů umístit třeba i za cenu pouhých 200 Kč za měsíc.

   V případě zájmu o dlouhodobější spolupráci je možné domluvit se i na umístění nestandardních inzertních formátů, stejně jako na výhodnějších platebních podmínkách.

Kontakt

   Pokud máte nějaké nejasnosti, všechny související dotazy rád zodpoví provozovatel Galerie autobusů Ing. Aleš Havlas na e-mailové adrese admin@galerie-autobusu.cz nebo na telefonním čísle +420 776 036 371 nebo prostřednictvím rychlé komunikační sítě Jabber (elfkam@jabbim.cz).

Podklady

   Zveřejňujeme bannery ve všech běžných formátech (JPG, PNG, GIF a flashové bannery). V případě zájmu můžeme banner z dodaných podkladů za příznivou cenu též vyrobit.

Propagace zdarma?

   Vlastníte autobus(y), chcete být na Galerii autobusů vidět, ale nechcete do toho investovat žádné prostředky? Pošlete nám fotografie svého vozového parku a my je zde zveřejníme včetně odkazu na vaše webové stránky!


Vyhledávání na Galerii autobusů


Náhodný snímek Galerie autobusů značky Karosa, typu LC735
Karosa LC735
Statistiky snímků
    Výrobců: 145
    Typů: 832
    Vozů: 3522
    Snímků: 10929
    Autorů: 145
Další weby o autobusech
Jiné zajímavé weby
tento web vytvořil a spravuje Aleš „ELfkaM“ Havlas © 2006 – 2022 | inzerce